Vnitřní směrnice - tento dokument v platném znění je archivován v ředitelně MŠ a též viditelně uložen v budově MŠ na veřejně přístupném místě.

Školní vzdělávací program - tento dokument v platném znění je archivován v ředitelně MŠ a též viditelně uložen v budově MŠ na veřejně přístupném místě.

Příloha ŠVP - tento dokument v platném znění je archivován v ředitelně MŠ a též viditelně uložen v budově MŠ na veřejně přístupném místě.

Doplňková zájmová činnost jako příloha ŠVP - tento dokument v platném znění je archivován v ředitelně MŠ.

Školní řád - tento dokument v platném znění je archivován v ředitelně MŠ a též viditelně uložen v budově MŠ na veřejně přístupném místě.

PROVOZNÍ ŘÁD ŠKOLNÍ JÍDELNY - VÝDEJNY STRAVOVÁNÍ - tento dokument v platném znění je archivován v ředitelně MŠ a též viditelně uložen v budově MŠ na veřejně přístupném místě.

Sanitační řád školní výdejny stravování - tento dokument v platném znění je archivován v ředitelně MŠ a též viditelně uložen v budově MŠ na veřejně přístupném místě.

Spisový, archivační a skartační řád - tento dokument v platném znění je archivován v ředitelně MŠ

Zásady provozu volných hracích ploch - tento dokument v platném znění je archivován v ředitelně MŠ a též viditelně uložen v budově MŠ na veřejně přístupném místě.

Provozní řád školní zahrady - tento dokument v platném znění je archivován v ředitelně MŠ a též viditelně uložen v budově MŠ na veřejně přístupném místě.

HACCP
HACCP - 2 - tento dokument v platném znění je archivován v ředitelně MŠ a též viditelně uložen v budově MŠ na veřejně přístupném místě.

Požární a evakuační plán i další související z oblasti PO a BOZP - umístěno viditelně v budově MŠ.

Směrnice ke stanovení výše úplaty z vzdělávaní

DODATEK č.1/2012 - směrnice o úhradě školkovného
DODATEK č.2/2012 - směrnice o úhradě školkovného
DODATEK č.3/2012 - směrnice o úhradě školkovného
DODATEK č.1/2013 - směrnice o úhradě školkovného

DODATEK č.1/2014 - směrnice o úhradě školkovného

DODATEK č.1/2015 - směrnice o úhradě školkovného

DODATEK č.1/2016 - směrnice o úhradě školkovného

DODATEK č.1/2017 - směrnice o úhradě školkovného

Vyhláška o školním stravování

Vyhláška o stravování ve školách

Novelizovaná Vyhláška o školním stravování

Novela s platností 2017

Úhrada za školní stravování - ceník stravného včetně pitného režimu - zůstává beze změn, shodný tudíž se šk. r. 2016/2017, umístěno viditelně v budově MŠ a archivováno v ředitelně MŠ.

Zřizovací listina
DODATEK č. 1 - Zřizovací listina

Veškeré formuláře pro přijetí k předškolnímu vzdělávání do MŠ Pastelka - vydáváno v ředitelně MŠ.

Organizace školního roku
Mateřská školka Pastelka - obecné informace rodičům

Plán hospitací na školní rok 2017 / 2018

Zápis do 1. třídy ZŠ

Výroční zprávy a autoevaluace MŠ - archivována v ředitelně MŠ

Potvrzení o návštěvě MŠ
Prohlášení o bezinfekčnosti

Potvrzení o úhradě školného pro daňové účely - vydáváno na požádání v ředitelně MŠ.
Souhlasné vyjádření zákonných zástupců k volnočasovým aktivitám

RVP PV MŠMT ČR
KONKRETIZOVANÉ OČEKÁVANÉ VÝSTUPY RVP PV