ANGLIČTINA S PRVKY KREATIVNÍ JÓGY

PÁTEK odpoledne

Angličtinu se budou děti učit zábavnou formou, za doprovodu písniček, říkanek, tanečků a prvků jógy. Pomocí Flash Cards se mohou děti naučit až 60 slovíček za pololetí.

Jóga je tradiční cvičení, které mohou provádět děti již od útlého věku až po seniory.  Kreativní joga je zábavná forma výuky jógy.

Cílem hodiny je vytvořit u dětí pozitivní vztah k cizímu jazyku, naučit děti protažení a zároveň posílení svalových skupin, které pak souvisí se správným držením a fungováním těla. Děti se zároveň naučí zklidnit a relaxovat a tak snáze zvládat nepříjemné situace. Celý program je propojen i s motivačním systémem a pravidelnou e-mailovou komunikací s rodiči.

Kroužek jogy bude probíhat v MŠ Petříkov již 7. rokem. Cena je 80 Kč za 45 min. lekci. Platí se formou kurzovného za pololetí.

Kontakt: Táňa Lipowská, www.malyjogi.cz, email: lipota@email.cz, tel.: 776633974.