VOLNOČASOVÝ KROUŽEK - KREATIVNÍ JÓGA

PÁTEK odpoledne

Jóga je tradiční cvičení, které mohou provádět děti již od útlého věku až po seniory.  Kreativní joga je zábavná forma výuky jógy. Děti se tak hravou formou seznámí se základními pozicemi (asánami). Většina pozic má svůj název např. po zvířátku, které připomíná. Pro lepší představu používáme někdy při cvičení obrázky, knihu anebo doplníme cvik básničkou. Při vyprávění příběhu skládáme jednotlivé asány do sekvencí.

Cílem hodiny je protažení a zároveň posílení svalových skupin, které pak souvisí se správným držením a fungováním těla. Děti se zároveň naučí zklidnit a relaxovat a tak snáze zvládat nepříjemné situace.

Zhlédněte video ZDE.

Kroužek jogy bude probíhat v MŠ Petříkov již šestým rokem. Cena je 75 Kč za 45 min. lekci.

Kontakt: Táňa Lipowská, www.malyjogi.cz, email: lipota@email.cz, tel.: 776633974.