Na co se těšíme v září a říjnu 2018

3. 9. - pondělíPRVNÍ ŠKOLNÍ DEN.

5. 9. středaDen s mojí hračkouakce pro podporu adaptace v novém školním roce - přineste ukázat kamarádům a tetám svoji nejoblíbenější hračku.

18. 9. úterýKulturní představení břichomluvce: Matýsek a jeho kamarádi – v běžném dopoledním režimu MŠ, hradí MŠ.

21. 9. pátekSlavnost úrodyku příležitosti blížícího se 1. podzimního dne 23. 9. – oblečení v barvách podzimu, kousek podzimní úrody s sebou.

26. 9. středaPODZIMNÍ TVOŘENÍ S RODIČI -  viz samostatná upoutávka.

28. 9. pátekSTÁTNÍ SVÁTEK -  MŠ UZAVŘENA.

3. 10. středaDivadelní představení: Kouzelný les – v běžném dopoledním režimu MŠ, hradí MŠ.

V týdnu od 8. do 12. 10.celodopolední vycházka na téma: Poznáváme okolí školky, s batůžky + netekoucí lahvička a vhodný oděv s obuví, svačinka školková, jen za příznivého počasí, bude upřesněno.

20. 10. sobotaDRAKIÁDA -  viz samostatná upoutávka.

23. 10. úterýHudební představení o. s. Potichounku a Ondřeje Tichého: Hudba v životě dětí – Hudba džungle – v běžném dopoledním režimu MŠ, hradí MŠ.

31. 10. středaZamykání vody na zimu s bludičkou - v běžném dopoledním režimu MŠ.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

* změna programu nebo termínu vyhrazena!