Na co se těšíme v LEDNU 2022

pondělí 3. 1. náhradní Novoroční Ježíšek v MŠ - tradice, zvyky, cukroví, dárky…., v běžném dopoledním režimu MŠ.

úterý 4. 1. polytechnické vzdělávání pro třídu PALETKA: MALÝ INŽENÝR, v běžném dopoledním režimu MŠ.

středa 5. 1. – Den s mojí hračkou, v běžném dopoledním režimu MŠ.

v týdnu od 10. do 14. 1. – LYŽAŘSKÝ KURZ – HRAVÉ LYŽOVÁNÍ NA CHOTOUNI – viz kompletní instrukce od organizace: Předškolního sportu a Mgr. P. Štočkové.

v týdnu od 17. do 21. 1. – Program zubní prevence, v běžném dopoledním režimu MŠ.

středa 19. 1. – polytechnické vzdělávání pro třídu PALETKA: MALÝ PROJEKTANT, v běžném dopoledním režimu MŠ.

pátek 21. 12. – Optometrický screening s Mgr. Hamplovou a Ortoptikou Dr. Očka, v běžném dopoledním režimu MŠ.

pátek 28. 1. – Sportovně-pohybové, tematické dopoledne, v běžném dopoledním režimu MŠ, s profi instruktory.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..……..……

* změna programu nebo termínu vyhrazena!