Na co se těšíme v ČERVNU a ČERVENCI 2022

čtvrtek 2. 6. oslava MDD s klaunem Robertem, kouzelníkem a iluzionistou, v běžném dopoledním režimu MŠ.

úterý 7. 6. polytechnické vzdělávání pro třídu PALETKA: MALÝ ARCHEOLOG, v běžném dopoledním režimu MŠ.

čtvrtek 9. 6. – Loučení s předškoláky, krátké kulturní vystoupení obou tříd pro rodiče, pasování předškoláků, zahradní slavnost pro rodiny předškoláků, odpoledne, bude upřesněno.

pondělí 13. 6. – zápis ukrajinských dětí do MŠ Pastelka, Petříkov, odpoledne.

pátek 17. 6. celodenní autobusový výlet na zámek Červená Lhota, divadlo Dell arte – pohádka: Zvířátka a loupežníci, dětská prohlídka zámku, oběd, vycházka parkem, zmrzka aj. Děti potřebují batůžek na obě ramena, netekoucí naplněnou lahvičku, vhodné oblečení a obutí. Svačinku vlastní, vhodnou!!!, v tento den bude zrušena všechna strava plošně. Příspěvek na výlet bude vybírán ráno v MŠ a oznámen včas spolu s dalšími podrobnostmi.

v týdnu od 20. do 24. 6. – kurz in-line bruslení pro přihlášené, informace upřesníme včas.

pondělí 27. 6. třídní schůzka pro další školní rok – bez dětí!!!, účast rodičů důležitá, u předškoláků ve šk. roce 22/23 nutná!!!, odpoledne, podrobnosti dodáme včas.

PRÁZDNINY prázdninový režim pro přihlášené děti od 1. do 15. 7. (vyjma státních svátků), MŠ otevřena od 8.00 do 16.00, podrobnosti dodáme včas.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..……..……

* změna programu nebo termínu vyhrazena!