Na co se těšíme v březnu 2017

1. 3., 8. 3. a 29. 3. Programy pouze pro 20 našich předškoláků středy – v běžném dopoledním režimu, programy jsou limitované věkem, jsou mimo budovu MŠ, rodiče dětí v posledním roce předškolní docházky nebo dětí s odkladem povinné školní docházky byli již podrobně informováni prostřednictvím e-mailu. Další případné informace rodiče obdrží vždy v předstihu akce.

15. 3. Dopravně preventivní program KLAUN TÚ-TÚ středa – v běžném dopoledním režimu MŠ – hradí MŠ.

22. 3. Den vody a Zelenožlutý denstředa – oslava příchodu jara, v běžném dopoledním režimu MŠ, doporučujeme přijít v oblečení v barvách jara, žluté a zelené, v rámci pobytu venku půjdeme potom odemknout vodu a upálíme Zimu Moranu. Pomozte nám prosím zopakovat s dětmi naše odemykací veršíky:

Jaro přišlo mezi nás,

Jako vždy je plné krás,

Zima uzavřela svoje brány,

Také moranu, havrany a vrány.

Mráz i sníh je všechen pryč,

A my proto přinášíme klíč,

Je čas odemknout náš rybníček,

Který je plný krásných rybiček.

Vodní Zámek se vždy otvírá,

Když nám zjara slavík zazpívá,

Proto hurá voláme,

A rolničkou cinkáme….

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..……..……

* změna programu nebo termínu vyhrazena!