Jméno:
Heslo:
Neznám
heslo

Návod na užívání stránek
                 
Mateřská škola Pastelka, Petříkov
                                                                                                 
příspěvková organizace

Na co se těšíme v květnu a červnu 2019, a že to je pořádně nabité :-).

 

1. 5. a 8. 5. středySTÁTNÍ SVÁTKY, MŠ UZAVŘENA.

10. 5. a 13. 5. pátek a pondělíZÁPISY DO MŠ – v dopoledním čase.

10. 5. pátekDřevíčková dílna pro předškoláky – v běžném dopoledním režimu MŠ, hrazeno z Předškolníčka.

15. 5. středaJarní fotografování s p. Bursíkem – v běžném dopoledním režimu MŠ dle objednávek.

15. 5. středaPodvečerní HOME DECO ateliér tvoření s Violou Benešovou z Aladine – viz podrobná upoutávka – pro přihlášené.

17. 5. pátekkombinovaný polodenní výlet – Pramínek s mladšími dětmi z Paletky Chovatelská archa G. Mařákové v Dolní Lomnici, předškoláci návštěva ZŠ a zmrzka U Andělky – autobusem, svačinka školková, s sebou batůžek na obě ramena s netekoucí naplněnou lahvičkou, zčásti venku, zpět na oběd, vhodná obuv, oblečení pro akci. Děti, co jedou do Archy, příspěvek 100 Kč na akci ráno před odjezdem.

29. a 30. 5. středa a čtvrtekLOUČENÍ S MŠ – středa v běžném dopoledním režimu MŠ třídy samy sobě, čtvrtek odpoledne pouze pro předškoláky a jejich rodiny, profi vystoupení, vystoupení předškoláků, zahradní slavnost, občerstvení – podrobnosti a přesný harmonogram včas.

31. 5. pátekOslava MDD s Inkou Rybářovou a klaunem Rybičkou – v běžném dopoledním režimu MŠ, hradí MŠ.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

5. 6. středaORNITA naučný program PTÁCI NA OBZORU - o ptáčcích s ukázkami. V běžném dopoledním režimu MŠ, hradí MŠ.

12. 6. středapan Papoušek se svými ARA kamarády – v běžném dopoledním režimu MŠ, hradí MŠ i s focením.

14. 6. pátekDen otevřených dveří pro nově přijaté kamarády do MŠ – v běžném dopoledním režimu MŠ.

20. 6. CELODENNÍ AUTBUSOVÝ VÝLET pohádkový výlet na zámek Červená Lhota – 105 km, odjezd 7.45, divadlo Kejklíř – představení: Stolečku, prostři se, v tento den zablokován stravovací systém plošně, dopolední a odpolední svačinu +  pití si vezou děti vlastní, oběd zajištěn na místě v zámecké restauraci – kuřecí řízek s bramborovou kaší a domácí limonáda, potom 13.00 a 13.10 dětská prohlídka zámku po dvou skupinkách 50 minut, na závěr procházka zámeckou zahradou, zpět 14.45 nejpozději, návrat okolo 16.15 – 16.30. Příspěvek na akci je 300Kč za dítě, zahrnuje: prohlídku zámku, vstupenku na pohádkové představení, oběd v zámecké restauraci a částečný příspěvek na dopravu a parkovné. Zbytek hradí MŠ.

Výlet bude náročný, může být horko, jízda může trvat dlouho, prosíme objektivně zvážit, zdali jej Vaše děcko zvládne. Je to jiné, než když jedete s dětmi na výlet jen jako rodina. Nejmenší děti doporučujeme v tento den ponechat doma, v rámci celodenní akce není prostor na odpočinek a individuální péči. S sebou je třeba vhodné oblečení a obuv, batůžek na obě ramena, netekoucí naplněná lahvička, vhodná svačina na dopoledne i odpoledne, pozor na možnost zkažení v teple, roztečení, sladkosti a slané není vhodné, dětem by mohlo být špatně. Děti, které trpí nevolností, je třeba vybavit sáčkem, podat jim před jízdou Kinedryl a druhý přibalit s sebou a o všem informovat paní učitelku - děti budou posazeny vpředu. Děkujeme za spolupráci i pochopení. Ve školce nikdo zůstat nemůže, veškerý pedagogický personál odjíždí z důvodu zajištění bezpečnosti a organizace na výlet.

24. 6. – 28. 6. celý týdenin-line kurz pro přihlášené děti – zajišťuje Předškolní sport P. Novotné – v běžném dopoledním režimu MŠ, dle dispozic organizátora, pedagogický doprovod z MŠ.

28. 6. pátekTřídní schůzka – od 16.30 ve třídě Pramínek, účast rodičů bez přítomnosti dětí nutná, nové seznamy tříd, volnočasové aktivity, info pro předškoláky pro další školní rok, celková organizace a novink, podpisy…..

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

* změna programu nebo termínu vyhrazena!