Ve školním roce 2011 / 2012 jsme se zúčastnili se dvěmi prostorovými pracemi (za každou třídu jedna) regionální výtvarné soutěže pořádané ZUŠ v Říčanech na téma: Cesta.

Ve školním roce 2012 / 2013 jsme se zúčastnili se společnou celoškolkovou prací XI. ročníku výtvarné přehlídky a soutěže pro předškolní děti "ŠKOLKA PLNÁ DĚTÍ 2013", pořádané Mateřskou školou Albertova 767, 500 02 - Hradec Králové.

Ve školním roce 2012 / 2013 jsme se zúčastnili fotografické soutěže pořádané Recyklohraním na téma: Příroda spí?

Ve školním roce 2014 / 2015 jsme se zúčastnili XXIV. ročníku dětské výtvarné soutěže KNIHA A JÁ, která je součástí projektu "Děti malují pro Konto Bariéry". Posláním soutěže je zachytit zážitky a pocity dětí z četby či poslechu oblíbené knihy, svého oblíbeného literárního hrdinu. Nejlepší a vybrané výtvarné práce budou bezplatně využity pro tvorbu obrazové části stolního kalendáře Děti malují pro Konto Bariéry, který bude vydán pro r. 2017 a jehož prodejem budou získávány finanční prostředky na nákup školních pomůcek pro zdravotně postižené děti.

Ve školním roce 2014 / 2015 jsme se zúčastnili dětské výtvarné soutěže časopisu DRÁČEK: Namaluj svého Mimoně..."

Ve školním roce 2015 / 2016 se zúčastnily vybrané děti ze třídy Paletka Logické olympiády organizované Mensou ČR.

Ve školním roce 2015 / 2016 jsme se zúčastnili výtvarné soutěže Nadačního fondu Jičín - město pohádky pořádané ve spolupráci s deníkem Právo na téma: Co se skrývá v šapitó? Práce budou vystaveny v obřadní síni jičínského zámku v době festivalu JMP.

Ve školním roce 2016 / 2017 jsme se zúčastnili výtvarných soutěží:

7. ročník výtvarné soutěže pro děti ke 130. výročí narození Josefa Lady na motivy jeho literární tvorby pro děti... pořádá Ladův kraj a obec Hrusice

a

1. ročník výtvarné soutěže: Můj barevný sen pořádaný Dobrovickými muzey a ZUŠ Mladá Boleslav, kdy obrázky M. Wernerové a T. Větroňové byly následně i pro veřejnost vystaveny.

Ve školním roce 2017 / 2018 jsme se zúčastnili výtvarných soutěží:

Výtvarná soutěž na téma: "Jsem v (ne)bezpečí!", vyhlašuje Dům dětí a mládeže Benešov ve spolupráci s Městem Benešov pro MŠ, ZŠ a SŠ.

Ve školním roce 2018 / 2019 jsme se zúčastnili výtvarných soutěží:

Výtvarná soutěž na téma: Prameny a tajemné hlubiny, pořádá ZUŠ Velké Popovice pro MŠ a další školy, kde M. Komárek a V. Pelikánová obsadili 3. místo v kategorii MŠ.