Vrbové teepee

Díky úžasné, profesionální, promptní a velmi vstřícné i lidské spolupráci s firmou NAPLOT.CZ je naše školní zahrada zase o něco zajímavější.
Novinkou je trvalá přírodní stavba - vrbové teepee, které jistě poskytne našim dětem příjemný stín za horkých a slunečných dnů a současně i skrýš a nerušené zákoutí pro dětské hrátky.

Interaktivní tabule

dne 24. 1. 2014 byla do naší MŠ, díky štědrosti sponzora, za kterou děkujeme, nainstalována interaktivní tabule. Věříme, že je to další krok ke zkvalitnění vzdělávání dětí umístěných v naší MŠ, a že jim seznámení a zpřístupnění digitálních technologií již standardně používanými v řadě okolních škol na bezpečné půdě mateřské školy usnadní cestu za dalším vzděláváním a vstup na základní školy.

strasilky